ПУТИН НА ТАБЛИЦИ: Тутинац се хвалио регистацијом на БМВ, па остао без аутомобила (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, полицијске управе Нови Пазар, одузели су “БМВ М5” тутинских регистрационих ознака, због сумње да је власник извршио кривично дело фалсификовање исправа.

ПУТИН НА ТАБЛИЦИ: Тутинац се хвалио регистацијом на БМВ, па остао без аутомобила (ВИДЕО)

Фото: Принстксин Јутјуб

Власник возила који је на привременом раду у Русији, на аутомобилу марке “БМВ М5” уградио је механизам за сакривање регистрационих ознака, а иза правих таблица налазиле су се оне са именом, ни мање ни више, него председника Русије Владимира Путина.

Мушкарац се похвалио овим "изумом" на друштвеној мрежи ТикТок, што је привукло велику пажњу јавности у Тутину.

Полиција је извршила проверу возила и установила да се иза правих регистрационих ознака возила налазе лажне таблице са ознакама "ТТ ПУТИН".

Возило је одмах одузето и биће задржано до 90 дана, а према сазнањима, власник возила се тренутно налази ван Србије.

(Индексонлине)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.

01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (2)

ТОК КОЈИ НАС ПОВЕЗУЈЕ: Дунав као заједничко природно благо