НЕВЕРОВАТНА СЦЕНА: Човек "окован" снегом и ледом на -43 степена! (ФОТО/ВИДЕО)

НЕВЕРОВАТНА фотографија шири се друштвеним мрежама.

НЕВЕРОВАТНА СЦЕНА: Човек окован снегом и ледом на -43 степена! (ФОТО/ВИДЕО)

Фото: Printscreen Facebook/Forecast Weather Greece

Наиме, мушкарац је позирао док су му брада и глава прекривене снегом и ледом.

Ова фотографија настала је у Шведској, где је 6. децембра забележена температура од -43,8 Целзијуса, што је најхладније у последњих 35 година.

Пре неколико дана и Санкт Петербург поставио је нови рекорд, а температура у овом граду пала је на минус 20,9 степени, што је 0,4 степена ниже него истог дана 1893. године.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.

01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

СТРАТЕШКО ПАРТНЕРСТВО АЛТА БАНКЕ, Air Serbia i Visa: Картица са додатним бенефитима за клијенте