МАШИНСКИ ФАКУЛТЕТ СПРЕМА СЕ ЗА НАРЕДНУ ШКОЛСКУ ГОДИНУ: Припреме за пријемни из математике од 7. децембра

Љ.Б.

15. 11. 2024. у 02:00

Припремна настава за полагање пријемног испита из математике на Машинском факултету за наредну 2025/26 школску годину почиње 7. децембра и одржаваће се суботом од 10 до 13 часова.

МАШИНСКИ ФАКУЛТЕТ СПРЕМА СЕ ЗА НАРЕДНУ ШКОЛСКУ ГОДИНУ: Припреме за пријемни из математике од  7. децембра

Foto: Zoran Jovanovic

Фонд часова је 65, а цена 25.000 динара у пет рата.

Сви полазници наставе добијају књигу „Збирка задатака за припрему квалификационог испита за упис на Машински факултет у Београду“.

Пријављивање је искључиво на часу.

При доласку на прво предавање потребно је донети 2 попуњена примерка уговора и доказ о уплати прве рате.

Збирка задатака за припрему квалификационог испита за упис на Машински факултет у Београду“ може да се купи у Скриптарници факултета, радним данoм од 7:30 до 15:00. Цена је 400,00 динара.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

Васељенски патријарх Вартоломеј I и председник компаније Tasyapı Emrulah Turanli: Визија која повезује Истанбул и Србију