УПИС БРУЦОША НА УНИВЕРЗИТЕТУ У КРАГУЈЕВЦУ: На свим факултетима има слободних места, осим на медицини
НА Универзитету у Крагујевцу на свим факултетима остало је непопуњених места, осим на Медицинском факултету, који је попунио сва места.
универзитет у крагујевцу
Тако је на Природно-математичком факултету у Крагујевцу остало укупно 110 слободних буџетских и самофинансирајућих места на свим смеровима. Филолошко-уметнички факултет има 46 преосталих места за будуће студенте, како на буџету, тако и на самофинансирању. Правни факултет у Крагујевцу има 68 слободних места, али су она намењена искључиво самофинансирајућим студентима.
Економски факултет у Крагујевцу расписао је први продужени конкурс за упис у прву годину, са 140 слободних места. Факултет инжењерских наука има 111 слободних места на различитим смеровима, док Факултет педагошких наука у Крагујевцу нуди 133 слободна места.
Подсетимо, упис у првом року траје најкасније до 15. јула, након чега ће бити саопштен укупан број уписаних студената по факултетима у Србији и број преосталих слободних места за други, септембарски уписни рок.
Препоручујемо
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (0)