СТИПЕНДИЈЕ И ЗАПОСЛЕЊЕ ЗА СТУДЕНТЕ: Сајам послова и пракси на Саобраћајном факултету
На Саобраћајном факултету у Београду отворен је традиционални сајам послова и пракси из области транспорта и саобраћаја на којем се представљају 24 интернационалне и домаће компаније.
саобраћајни факултет
Сајам представља јединствену прилику да се студенти саобраћаја и других техничких делатности на једном месту боље упознају са компанијама које су њихови потенцијални послодавци, саопштио је Саобраћајни факултет.
На Сајму су се студентима, представиле неке од најзначајнијих компанија из области саобраћаја, транспорта, телекомуникација и логистике.
Фокус сајма је био на презентовању програма пракси, стипендија, као и начина запослења. Такође, приказани су реални проблеми са којима се запослени свакодневно сусрећу.
Последњих неколико година на Саобраћајном факултету интензивиране су активности које имају за циљ да студенти кроз разне пројекте током студирања што више сарађују са домаћом и међународном научном и пословном заједницом и тако стекну што више практичних знања.
Саобраћајни факултет едукује студенте који стичу свеобухватна техничка знања и вештине из железничког, друмског и градског саобраћаја и транспорта, безбедности друмског саобраћаја и транспорта, логистике, ваздушног и водног саобраћаја, телекомуникационог и поштанског саобраћаја, на три нивоа студирања. Наставни процес се одвија кроз основне, мастер и докторске академске студије.
Препоручујемо
УКРАЈИНЦИ ОБОРИЛИ НОВИ РУСКИ ДРОН: Запрепастили се шта се налази у њему
ЈЕДНОГ од првих дана 2026. године украјинска војска оборила је руски дрон новог типа. Идентификован је као „Геран-5“, брз и далекометни дрон.
23. 01. 2026. у 12:25
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)