ПРОЈЕКАТ ЗА ПИСТУ И ХЕЛИДРОМ: Пилотска академија у Вршцу постаје тренинг центар за дуално образовање

Б.Б.

02. 02. 2024. у 10:50

ДЕЛЕГАЦИЈА Европске уније у Србији расписала је тендер за пројектовање писте и хелидрома за Тренинг центар Ваздухопловне академије у Вршцу, чија је вредност процењена на 335.000 евра и отворен је до 4. марта.

ПРОЈЕКАТ ЗА ПИСТУ И ХЕЛИДРОМ: Пилотска академија у Вршцу постаје тренинг центар за дуално образовање

Фото Ваздухопловна академија

 Ова инвестиција вредна око 40 милиона евра допринеће да Пилотска академија у Вршцу постане тренинг центар за дуално образовање.

Планирана је реконструкција хотела, ресторана, отворених терена и спортске сале, биће дограђене нове учионице и смештајни капацитети, изграђен спа центар и затворени базен, хелидром, проширена постојећа писта и реконструисан контролни торањ и хангар. У плану је и набавка хеликоптера и авиона.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".

22. 01. 2026. у 17:27

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.

22. 01. 2026. у 10:10

Коментари (0)

ДЕЛИЈЕ У ШОКУ, НЕ МОГУ ДА ГА ПРЕПОЗНАЈУ! Легендарни играч, освајач титуле у Барију 1991, дошао на Малме - Црвена звезда, ево како изгледа!