ПРЕМИЈЕРА МЈУЗИКЛА "ПОСЛЕДЊИХ ПЕТ ГОДИНА": Пред београдском публиком вечерас на сцени Опере и театра Мадленијанум

М. Н. М.

15. 05. 2021. у 09:20

МЈУЗИКЛ "Последњих пет година" њујоршког композитора Џејсона Роберта Брауна, у режији госта из Хрватске Роберта Бошковића, премијерно ће бити изведен у Опери и театру Мадленијанум вечерас од 19.30, док ће прву репризу на истој сцени доживети већ сутра.

ПРЕМИЈЕРА МЈУЗИКЛА ПОСЛЕДЊИХ ПЕТ ГОДИНА: Пред београдском публиком вечерас на сцени Опере и театра Мадленијанум

Фото Срђан Боснић

Савремена музичка прича о петогодишњој љубавној афери и браку, изводи се под диригентском палицом Весне Шоуц и у кореографији Милице Церовић, а протагонисти су Бранислава Подрумац, Жарко Степанов, те Мина Глигорић и Димитрије Цинцар Костић као Кети и Џејми.

Све Кетине песме почињу завршетком њиховог брака и враћају се у доба љубави, док Џејмијеве песме почињу када су започели везу и иду ка крају брака, да би се "срели" се у тренутку просидбе.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.

28. 01. 2026. у 07:48

Коментари (0)

АУСТРАЛИЈАН ОПЕН 2026, ФИНАЛЕ: Новак Ђоковић понижен као никада пре!