ПРИПРЕМА СЕ "ГРАНД ХОТЕЛ": Нова плесна представа у Опери и театру Мадленијанум
НА Великој сцени "Мадленијанума" припрема се савремени плесни комад под насловом "Гранд Хотел", чије је прво извођење у недељу, 28.марта.
Фото: Белкиша Абдуловић
Како се наводи, ова несвакидашња представа (у кореографији Александра Илића и режији Александра Николића), не прати илустративно истоимени филм, већ се бави временом, преиспитивањем ликова затворених у простору једног хотела и ситуација које смо и сами били сведоци током дана изолације.
Нека од питања које поставља редитељ Александар Николић су - шта би се догодило када би време и простормогли да се врате уназад, када бисмо пропустили неки сусрет и када никада не бисмо срели најбољег пријатеља, оца, љубавницу?
Музику за представу је урадила Ана Крстајић, сценографију Жорж Драушник, а костим Александра Каровић. Играју Мојца Мајцен, Бранко Митровић, Јакша Филиповац и Огњен Вучинић.
Препоручујемо
"ГЛАСИНЕ" ПРЕД НИШКОМ ПУБЛИКОМ: Краљевачко позориште 23. фебруара гостује на југу Србије
22. 02. 2021. у 12:19
ПОЧЕЛЕ ПРОБЕ “СЕКС – УМЕТНОСТ- КОМУНИЗАМ”: Премијера планирана за 3. март
19. 02. 2021. у 11:29
ПРЕМИЈЕРА „ПОД ИСТИМ КРОВОМ“: Нова представа на сцен Новосадског позоришта
12. 02. 2021. у 18:32
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)