ПРЕМИЈЕРНИ " ВАЊА,СОЊА,МАША И ОСТАЛИ": Нова представа на репертоару Атељеа 212

ПРВА премијера у овој сезони на сцени Атељеа 212: комедија Кристофера Ђуранга "Вања, Соња, Маша и остали" ( у режији Ксеније Крнајски) 1.децембра је на репертоару је Сцене "Мира Траиловић".

ПРЕМИЈЕРНИ  ВАЊА,СОЊА,МАША И ОСТАЛИ: Нова представа на репертоару Атељеа 212

фоот Б.Ђорђевић

Аутор је један од најпознатијих савремених америчких комедиографа и за "Вању, Соњу, Машу и остале" награђен је наградом "Тони" за најбољу драму 2013. године, а комад је убрзо постао бродвејски хит.

У представи играју Горан Јевтић, Милица Михајловић, Катарина Марковић, Ђорђе Кадијевић, Наталија Степановић и Исидора Минић.Драму је превела Марија Спасић, драматург је Јелена Мијовић, сценограф и костимограф Селена Орб, композитор Ања Ђорђевић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

ЈЕДНА УЛАЗНИЦА, ЈЕДНА ПОРУКА, МИЛИОНИ РАЗЛОГА ЗА ОСМЕХ: У првој сезони Театра хуманости донирано више од 11.000.000 динара