НОВА КЊИГА АУТОРА ТРИЛЕРА ЂОРЂА Ђ. ВЛАЈИЋА: Роман "Полароид" пред читаоцима
ПОМАН "Полароид" ново је, треће по реду дело Ђорђа Ђ. Влајића, који се публици представио пре неколико година романом "Још једно лице у гомили", а потом и романом "Српска крв" .
фото:приватна архива
У свом најновијем остварењу, Ђорђе Ђ. Влајић наставља да се профилише као квалитетан аутор криминалистичких трилера, који за разлику од многих аутора не преза да користи домаће поднебље и домаће хероје и анти-хероје.
За разлику од претходног романа у ком нам је Влајић приредио пут око света на непуних 300 страна, уз невероватну количину ликова, и акцију достојну још једног наставка "Немогуће мисије", аутор се овог пута опредељује за "дејствовање" само на домаћем терену, у Београду и околини.
То ни у ком случају не значи да је Влајићев трећи роман мање динамичан или мајсторски изведен. Напротив: мистериозна убиства у центру српске престонице, наизглед неповезана, а заправо дубоко испреплетана пробудиће језу код сваког читаоца. Низ негативаца изазиваће мучнину у стомаку, док ћете за "позитивце" навијати свим срцем током сукоба добра и зла у центру Београда.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
„ОБЕ СТРАНЕ ДРИНЕ“: Нови роман Љиљане Шарац, књижевнице родом из Смедерева
14. 07. 2026. у 11:48
УЗ МУЗЕЈ, НАСТАЈЕ И ДОМ ЋИРИЛИЦЕ: Заштита матичног писма српског народа
14. 07. 2026. у 09:08
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске
ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.
14. 07. 2026. у 19:45
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)