КРИСТИНА СЕ ОПРОСТИЛА ОД ОЦА: Срцепарајући статус након смрти Корнелија Ковача (ФОТО)
ЧУВЕНИ српски композитор Корнелије Ковач преминуо је данас у 81. години у Београду.
Фото: В. Данилов/Танјуг/Раде Прелић
Од њега се емотивним речима путем друштвене мреже Инстаграм опростила и ћерка Кристина.
- Мој тајко - написала је она испод његове фотографије из млађих дана.
Корнелије Ковач био је српски композитор, пијаниста, аранжер.
Рођен је у Нишу 1942. године, а своју прву композицију "Пусти тротоари" Ковач компонује већ са четрнаест година - 1956. године.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СРБИЈА ЈЕ ПОЧАСНИ ГОСТ У ПАРИЗУ" Милановић побеснео: Они нису ни у ЕУ, ни у НАТО, ни у Коалицији вољних
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић изјавио је данас да Србија има улогу почасног госта на војном дефилеу у Паризу поводом Дана Бастиље, а да је Хрватска почашћена што су је тамо позвали.
03. 07. 2026. у 15:08
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЖЕНА ПОДМЕТНУЛА БОМБУ: Шок откриће о нападу на украјинског олигарха (ВИДЕО)
НА СНИМЦИМА се види осумњичена са великим црним шеширом, црним прслуком преко беле одеће и белим спортским патикама.
02. 07. 2026. у 21:58
Коментари (0)