БОНДОВ НЕГАТИВАЦ СНИМА У БЕОГРАДУ: Глумац Роберт Дави стигао у Србију

А. П.

18. 10. 2021. у 10:46

ЈОШ један славни глумац стигао је у Србију. Американац Роберт Дави недавно је допутовао у Београд, где га очекује снимање новог филма.

БОНДОВ НЕГАТИВАЦ СНИМА У БЕОГРАДУ: Глумац Роберт Дави стигао у Србију

Фото Твитер

Овај 68-годишњи глумац, редитељ, а последњих година и активни певач, домаћој, а вероватно и светској публици најпознатији је као нарко бос Франц Санчез у Бондовом филму "Дозвола за убијање", у ком се "сукобио" са Тимотијем Далтоном. Публика га препознаје и по улогама у филмовима "Умри мушки", "Гуниси", "Предатор 2", "Сурови уговор"... а у Србији је била изузетно гледана и серија "Профајлер" са Али Вокер и Давијем у главним улогама.

Фото Архива

Последњих година Дави се посветио музичкој каријери, иначе, својој првој љубави. Мало је познато да је један од најпознатијих холивудских негативаца својевремено као млади оперски певач прошао аудицију за оперу Метрополитен. Свој глумачки деби имао је у филму Contract on Cherry Street са Френком Синатром, чије хитове са успехом пева на концертима у Америци и Европи.

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БРИСЕЛ И НАТО СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ Руска одлука дрма Европу: Бригада маринаца посатаје дивизија на вратима ЕУ (ВИДЕО)

БРИСЕЛ И НАТО СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ Руска одлука дрма Европу: Бригада маринаца посатаје дивизија на вратима ЕУ (ВИДЕО)

ВОЈНО-политичка ситуација између Русије и европских држава улази у фазу опасне ескалације. Москва је изненада донела одлуку да постојећу 336. гардијску бригаду морнаричке пешадије, стационирану у Калињинградској области, реорганизује и подигне на ниво дивизије.

30. 12. 2025. у 20:45

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

Коментари (0)

ТОТАЛНИ ХАОС У ЦРНОЈ ГОРИ: Мандић не може да води седницу због тешке ситуације, Спајић и Милатовић побегли у Беч