ПРИЧЕ, ПУТОПИСИ, ИЗЛОЖБЕ: Летњи програм у Библиотеци града Београда
У БИБЛИОТЕЦИ града Београда (Летњи плато БГБ) у уторак , 10.августа, одржаће се разговор с писцем Владимиром Кецмановићем.
Foto: Katarina Mihajlović
Два дана касније, Одељење уметности БГБ и Удружење грађана "Снага пријатељства" - AMITY организују путописно дружење старијих "Путовање без граница".
Овом приликом биће додељења и "Драганова награда 2021" за најбоље путописе старијих. Учествују: Беба Кука и Натежда Сатарић, уреднице публикације, Видак Масловарић, рецензент и Бранкица Јанковић, повереница за заштиту равноправности.
На програму је и изложба Амбасаде Канаде и Библиотеке града Београда "Београд-Отава: дипломатски односи од успостављања до данас - 80 година". Изложба траје до 31.августа.
Препоручујемо
ГЛУМАЦ ДАО ОБЕЋАЊЕ: Александар Којић добио награду за монодраму Радоша Бајића (ФОТО)
09. 12. 2025. у 22:10
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
КРАХ - ИБРАХИМОВИЋ ОСТАЈЕ БЕЗ НОВЦА: Уложио милионе у нови бизнис - све пропало
ЗЛАТАН Ибрахимовић је започео бизнис који не иде онако како је планирано.
11. 12. 2025. у 11:24
Коментари (0)