БРЗА АКЦИЈА ВАТРОГАСАЦА: Локализован пожар у Новом Саду- повређених нема
НА највишем, петом спрату зграде Пореске полиције у Новом Саду,која се налази у непосредној близини Скупштине града, данас нешто после 17 сати букнуо је пожар, али је ватрогасна екипа брзо обуздала и угасила ватру.
Фото: Н. К.
Пожар се, срећом, догодио после радног времена,те у двема канцеларијама које је пламен захватио никогод запослених није било, па није било потребе за евакуацијом.
Брзом интервенцијом ватрогасаца пожар није проширен на друге просторије, а ова зграда је иначе наслоњена на здање Скупштине града Новог Сада. Пожар је брзо локализован и угашен, а на терен су изашла 4 ватрогасна возила и неколико патрола полиције које су блокирале овај део Булевара Михајла Пупина.
Истрага ће утврдити узрок пожара,а према незваничним информацијама у питању су неисправне инсталације.
Препоручујемо
ПРВЕ ФОТОГРАФИЈЕ ПОЖАРА У НОВОМ САДУ: Ватрогасци се боре са ватреном стихијом (ФОТО)
17. 03. 2021. у 18:25
РУСИ ОДУШЕВЉЕНИ НОВИМ САДОМ: Српска Атина пожељна дестинација за госте из велике земље
17. 03. 2021. у 12:51
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: "Држава нам је на погрешном путу!"
ВЕЋИНА грађана Хрватске сматра да земља иде у погрешном смеру, а највише примедби имају на корупцију, инфлацију, ниске плате, мале пензије и сиромаштво, показало је децембарско истраживање Кробарометра, објављено у Дневнику хрватске Нове ТВ.
26. 12. 2025. у 12:34
Коментари (0)