ЧАК И НЕБО ПЛАКАЛО ЗА ДАНИЈЕЛОМ: У Сенти сахрањен дечак (4) кога су изгризли пси
И НЕБО је јуче плакало над Сентом где је сахрањен четворогодишњи Данијел Б, кога су у уторак увече у дворишту породичне куће на смрт изгризли пси.
Фото: Ј.Л.
На вечни починак на католичком гробљу Свете Ане дечака су исратили неутешна мајка Мартина Б., отац, деда Имре и бројна родбина и пријатељи.
Пријатељи али и многи други мештани саосећају са болом породице и још увек не могу да верују да је живот једног детета тако трагично завршен. Родбина, пријатељи, познаници, комшије не желе да коментаришу околности које су довеле до смрти детета. Моле за разумевање и мир у тешким тренуцима.
Подсетимо, дечака су у уторак, баш на рођендан, до смрти изгризла два ротвајлера. Како је изјавила његова прабака Гизела, пси су припадали дечаковом оцу а мајка Мартина је већ дуже време тражила од њега да их одведе.
Разуларени пси напали су дете, а потом и мајку која је покушала да га спасе. По налогу Вишег јавног тужилаштва они су еутаназирани.
Препоручујемо
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)