ВУЛЕТИЋ ПРИВЕДЕН ЗБОГ ВЕЉЕ НЕВОЉЕ: У току саслушање у СБПОК-у

10. 03. 2021. у 10:02

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Службе за борбу против организованог криминала, привели су јутрос Владимира Вулетића у службене просторије СБПОК-а, незванично сазнају "Новости".

ВУЛЕТИЋ ПРИВЕДЕН ЗБОГ ВЕЉЕ НЕВОЉЕ: У току саслушање у СБПОК-у

FOTO: Ataimages

Са њим се обавља разговор у вези са оствареним контактима са Вељком Беливуком.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном

ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном

АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.

06. 03. 2026. у 09:10

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.

06. 03. 2026. у 08:23

Коментари (4)

200.000 РАЗЛОГА ЗА СЛАВЉЕ: Yettel bank прославља 200.000 Bank MAX корисника