САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У РАКОВИЦИ: Ауто прешао преко пуне линије и ударио у аутобус, екипе су на терену
ВЕЧЕРАС се у улици Патријарха Јоаникија у Раковици догодила саобраћајна несрећа.
Фото: Depositphotos
До удеса је дошло када је путничко возило прешло преко пуне линије и ударило у аутобус 23.
Линије 23, 53, 59, 503, 534 преусмерене на Пилота Михајла Петровица преко Ибарске и даље редовном трасом у оба смера. Хитна помоћ је на терену, а из ГСП кажу да нема повређених.
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)