ХОРОР НА ГРАДИЛИШТУ У КРАГУЈЕВЦУ: Након свађе младић ножем избо колегу
Припадници полиције у Крагујевцу ухапсили су Н.С.(21), из овог града, а сумњичи се за покушај убиства.
И.МИТИЋ
Како је саопштено из полиције,сумња се да је он јутрос на градилишту,након вербалног сукоба, убо у врат тридесетосмогодишњег мушкарца са којим је радио.Повређени је збринут у Универзитетском клиничком центру.
Полиција је пронашла нож којим је,како се сумња, почињено кривично дело.Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати и он ће потом бити приведен у Више јавно тужилаштво.
Препоручујемо
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)