МАРЈАН ЈЕ УБИО САРУ ИЗ ВРАЊА: Полиција интензивно трага за осумњиченим за језиву ликвидацију девојке
ПРИПАДНИЦИ Полицијске управе у Врању интензивно трагају за Марјаном С. (1974) из Врања због постојања основа сумње да је 20. фебруара ове године извршио кривично дело убиство.
Фото: Фејсбук
Како сазнајемо, реч је о особи која је осумњичена да је синоћ убила Сару А. на бензинској пумпи у овом граду!
Полиција позива грађане да се, уколико имају било каква сазнања и информације о осумњиченом мушкарцу са фотографије, одмах јаве у најближу полицијску станицу или на бројеве телефона 192 и 017/401-585.
Препоручујемо
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)