ПРВЕ СЛИКЕ СА МЕСТА ЗЛОЧИНА У ВРАЊУ: Откривен идентитет убијене Врањанке - ево како се одиграо језиви злочин (ФОТО)
НА БЕНЗИНСКОЈ пумпи у Врању вечерас је убијена Сара А. (27), сазнао је репортер "Новости" на лицу места.
Фото: Ј.С.
Сваког тренутка се очекује почетак увиђаја.
Оно што су испричали радници пумпе јесте да је девојка седела са неким младићем у делу где је кафић, а да је убица улетео, испалио неколико метака у њу и побегао.
Фото: Ј.С.
Истрага за сада указује на то да је у питању злочин из страсти, али још нико не може са сигурношћу да тврди да ли је у девојку пуцао бивши партнер, како се спекулише.
Реч је о младој и лепој девојци познатој у граду, која се, кажу, бавила манекенством у једном периоду.
На пумпи код станице окупио се велики број грађана и сви су у шоку, јер је ово изузетно прометан део града.
Препоручујемо
КРВАВИ ЗЛОЧИН У ВРАЊУ: Жена убијена на пумпи - нападач испалио у њу шест метака
20. 02. 2021. у 18:56
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
ДА ЛИ ЈЕ ТРАМП ЗАСПАО УСРЕД САСТАНКА? "Не! Погледајте, било је прилично досадно!" (ВИДЕО)
ДА ЛИ је заспао или му је само било досадно? За америчког председника Доналда Трампа, све је у оку посматрача, каже он.
30. 01. 2026. у 10:24
Коментари (0)