БЛУДНИКУ САД СУДЕ ИЗ ПОЧЕТКА: Поступак против Новосађанина Н. П. (49), оптуженог за недозвољене полне радње
СУЂЕЊЕ Новосађанину Н. П. (49) оптуженом за недозвољене полне радње и полно узнемиравање осмогодишње девојчице, иначе вршњакиње и другарице једног од својих синова, у петак је у Основном суду у Новом Саду почело из почетка због промене судског већа.
Фото: Depositphotos
С обзиром на то да је оштећена девојчица, суђење је од почетка затворено за јавност. Осумњичени Н. П. је како сазнајемо, поново изнео своју одбрану, а о томе шта је рекао, због заштите малолетне жртве остаје непознато. Наредно рочиште је заказано за 10. март, када би, према незваничним сазнањима, требало да буду саслушани сведоци и судски вештаци.
Оптуженог Н. П., полицији су пре пет месеци пријавили родитељи девојчице, која је, када је скупила храброст, рекла да је "чика", са чијим сином вршњаком одраста од малих ногу, непримерено додиривао по телу, и да се то претходних месеци догодило у три наврата.
Два пута се, по девојчициним тврдњама, то догодило када је одлазила код њих да спава, а последњи пут у ноћи између 5. и 6. септембра прошле године на једном салашу на Ченеју где су са том породицом прослављали пунолетство њиховог најстаријег сина.
Према ономе што је девојчица испричала најпре родитељима, а затим детаљно и инспекторима, а онда у разговору насамо са надлежнима из Центра за социјални рад све то поновила, "чика" је улазио у собу у којој је спавао и његов син, и скидао јој пиџаму и гаћице и додиривао по бутинама, ногама, задњици и интимним деловима тела, и да се тада непријатно осећала.
НИКО НЕ ТРЕБА ДА ЋУТИ
ПОСЛЕ свега што је доживела њена ћерка, мајка каже да ће наставити да се бори да ниједно дете више не доживи оно што је њена осмогодишња девојчица. Жели да се, како каже, придружи некој организацији или удружењу које се бори против оваквих ствари и да заштити сву децу.
- Нико не треба да ћути, и овакве ствари се морају пријавити - истиче мајка.
Препоручујемо
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"
АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.
12. 01. 2026. у 21:16
ОВО ЈЕ ГЛАВНИ УДАРАЦ ЗА НАТО И КИЈЕВ: У нападу „орешником“ уништена фабрика од великог значаја (ВИДЕО)
НАПАД „орешником“ онеспособио је Лавовску државну фабрику за поправку авиона, саопштило је Министарство одбране Русије.
12. 01. 2026. у 15:27
БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина
МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.
13. 01. 2026. у 10:22
Коментари (0)