БЕЖАЛИ И ТУКЛИ ПОЛИЦАЈЦА: Оптужница против двојице рођених Пожаревљана
ТУЖИЛАШТВО БиХ подигло је оптужницу против Горана Траиловића (56) и Милоша Поповића (26), рођених у Пожаревцу, а држављана БиХ, настањених у Бијељини.
Фото: Depositphotos
На терет им се ставља да су 17. октобра 2018., у месту Међаши, из Србије на територију БиХ прокријумчарили текстилну робу велике материјалне вредности.
Према наводима оптужнице, робу су кријумчарили тако што су је из Србије чамцем превозили преко Дрине, где су је претоварили у возило са приколицом.
Затим су, како се тврди, у непосредној бизини породичне куће покушали да сакрију робу, када су их открили службеници Граничне полиције Бијељине.
Како би избегли потеру, оптужени су се дали у бег заједно са робом и упркос издатој наредби да стану, а неколико пута су ударили и повредили полицајца који је покушавао да их заустави.
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (0)