"ОБЕ КРИМИНАЛНЕ ГРУПЕ УВЕЗЕНЕ СУ ИЗ ЦРНЕ ГОРЕ" - Вучић: Разни функционери и припадници полиције давали информације Беливуковој групи
РАЗНИ функционери и разни припадници полиције давали су информације групи Вељка Беливука, познатијем као Веља Невоља - рекао је председник Србије Александар Вучић.
Фото: Принтскрин
Вучић каже да су обе криминалне групе увезене у Србију из Црне Горе.
- Морамо истражити све оне који су им из државног апарата, на различите начине, помагали - рекао је Вучић, али је рекао да сада држава није дозволила да јој убију премијера, а што је било дозвољено за време неких који га критикују.
Ускоро опширније
Препоручујемо
СТИЖЕ ЈОШ ЈЕДАН МИНИМАЛАЦ: Председник Вучић објавио одличне вести
09. 02. 2021. у 12:21
ВУЧИЋ САОПШТИО СЈАЈНЕ ВЕСТИ: Сутра у Србију стиже још пола милиона кинеских вакцина!
09. 02. 2021. у 12:10
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
САДА ЈЕ СВЕ ОТКРИВЕНО! Ево због чега Душан Мандић није био на пријему код Вучића
Ватерполо репрезентација Србије освојила је у златну медаљу на Европском првенству у Београду пошто је у недељу у финалу победила Мађарску 10:7, међутим многи нису знали са каквим проблемима се носио селектор Урош Стевановић.
28. 01. 2026. у 12:38
Коментари (23)