ВЕЛИКА ЗАПЛЕНА МАРИХУАНЕ НА АУТО-ПУТУ: Полиција ухватила мушкарца у комбију након што је преузео 278 пакета дроге
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова Управе криминалистичке полиције запленили су 270 килограма марихуане и ухапсили Р.Т. (39) због постојања основа сумње да је извршио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.
Фото: В.М.
Полиција је Р.Т. затекла у комбију на ауто-путу Београд-Ниш, непосредно након што је како се сумња преузео 278 пакета марихуане, од мушкарца који је био у другом комбију и за којим полиција интезивно трага.
Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен Вишем јавном тужилаштву у Београду - саопштио је МУП.
Препоручујемо
КРИО ДРОГУ У СТАНУ: Полиција запленила више од 200 грама марихуане, ухапшен младић
07. 02. 2021. у 10:35
ХАПШЕЊЕ У НИШУ: Кроз прозор аутомобила избацили пакет са 800 грама марихуане?
28. 01. 2021. у 15:59
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
СПАС У 10 СЕКУНДИ: Како сами себи можете да помогнете у случају срчаног удара
ИНФАРКТ је један од најчешћих узрока изненадне смрти, и то све чешће код младих особа.
29. 01. 2026. у 07:41
Коментари (0)