ЦЕО СПИСАК: Иницијали свих ухапшени у акцији полиције у којој је пао и Веља Невоља
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова Управе криминалистичке полиције, у сарадњи са Безбедносно-информативном агенцијом и Тужилаштвом за организовани криминал, ухапсили су данас 19 особа.
FOTO: Ata images
Они су осумњичени да су као припадници организоване криминалне групе починили кривична дела удруживање ради вршења кривичних дела, тешко убиство и отмица.
Данас су са Вељком Беливуком, познатијим као Веља Невоља, ухапшени В.Д. (47), А.В. (40), М.Б. (37), Д.Т. (39), Н.С. (34), Н.Л. (42), М.Т. (34), В.Г. (39), Ф.И. (30), С.Л. (36), Б.К. (34), В Г. (37), М.Б. (33), Н.С. (30), Н.Ђ. (36), Ж.К. (42) и Н.Ј. (50).
Приликом претреса станова и других просторија које су користили осумњичени пронађени су предмети и трагови извршених кривичних дела.
Осумњиченима је одређено задржавање до 48 сати и они ће уз кривичну пријаву бити приведени Тужилаштву за организовани криминал.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ВЕЉИ НЕВОЉИ НАШЛИ 60.000 ЕВРА У СТАНУ: Откривене и три штек-викендице
04. 02. 2021. у 12:41
ЕВО ЗАШТО ЈЕ УХАПШЕН ВЕЉА НЕВОЉА: Разлог хапшења које је подигло Србију на ноге
04. 02. 2021. у 12:21
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН НАЈАВИО ПАКАО ЗА УКРАЈИНУ: Одговорићемо неколико пута снажније
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин изјавио је да ће одговори Москве на ударе по руској територији бити „узајамни, али неколико пута снажнији“.
13. 07. 2026. у 17:41
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)