ГАЂАО АУТО АДВОКАТА, ЖЕНУ ПОЛИО ФЕКАЛИЈАМА: Ухапшени мушкарац и жена из Лесковца

02. 02. 2021. у 17:04

ПОЛИЦИЈА у Лесковцу ухапсила је А. М. (41) због постојања основа сумње да је извршио кривична дела напад на адвоката и угрожавање сигурности, као и И. Ф. (40) због постојања основа сумње да је извршила два кривична дела подстрекавање.

ГАЂАО АУТО АДВОКАТА, ЖЕНУ ПОЛИО ФЕКАЛИЈАМА: Ухапшени мушкарац и жена из Лесковца

Илустрација полиција Фото Depositphotos

Сумња се да је А. М. почетком ове године каменом оштетио возило једног адвоката из Лесковца по договору са И. Ф., од које је добио и новчану накнаду.

Такође, по договору са И. Ф., јуче је у Лесковцу, А. М. претио и полио фекалијама четрдесетједногодишњу жену.

Осумњичени су, уз кривичне пријаве, приведени надлежном тужилаштву у Лесковцу, саопштавају из ПУ Лесковац.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (0)

НИСМО ВИШЕ БЛИСКИ: Бане Мојићевић открио истину о односу са Милицом Тодоровић