УПУЦАН ЈОШ ЈЕДАН АДВОКАТ У БЕОГРАДУ: Рањен у ногу, превезен у Ургентни
У Улици Милана Вујаклије, на Бежанијској коси, мушкарац (32) је упуцан у ногу. У питању је адвокат Арсеније С.
Милутин Лабудовић
Он је превезен у Ургентни центар.
Подсетимо, пре само десет дана је у Ресавској улици у Београду рањен Стефан Ш. (28), телохранитељ адвоката Марка В.
Адвокат је том приликом казао да су он и његов сарадник Стефан Ш. (28) ушли у зграду у којој се иначе налази његова адвокатска канцеларија. Њих двојица стајали су у приземљу, испред лифта, када је маскирани мушкарац наједном запуцао на њих.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СРБИЈА ЈЕ ПОЧАСНИ ГОСТ У ПАРИЗУ" Милановић побеснео: Они нису ни у ЕУ, ни у НАТО, ни у Коалицији вољних
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић изјавио је данас да Србија има улогу почасног госта на војном дефилеу у Паризу поводом Дана Бастиље, а да је Хрватска почашћена што су је тамо позвали.
03. 07. 2026. у 15:08
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЖЕНА ПОДМЕТНУЛА БОМБУ: Шок откриће о нападу на украјинског олигарха (ВИДЕО)
НА СНИМЦИМА се види осумњичена са великим црним шеширом, црним прслуком преко беле одеће и белим спортским патикама.
02. 07. 2026. у 21:58
Коментари (0)