ТРАЖИО ВИШЕ СТОТИНА ХИЉАДА ДИНАРА? Ухапшен директор Војне установе Моровић осумњичен за примање мита
ПО одобрењу Вишег јавног тужиоца у Новом Саду, Посебно одељење за сузбијање корупције, у заједничкој акцији са Војном полицијом, одређено је задржавање Н.В., директору Војне установе Моровић, и он ће данас бити приведен на саслушање.
Фото Д. Миловановић
Он се терети да је захтевао мито у износу од више стотина хиљада динара од Б.З., власника СЗР како би му Војна установа Моровић ипслатила за сечу и извлачење дрвних сортимената, које је та СЗР већ урадила
Након тога је, како наводе у Вишем јавном тужилаштву, Посебно одељење за сузбијање корупције, примио већи део новца да у оквиру свог службеног овлашћења уради службену радњу коју би морао извршити
После саслушања осумњиченог у тужилаштву, он ће бити спроведен судији за претходни поступак Вишег суда Посебног одељења за сузбијање корупције ради одлучивања о предлогу за одређивање притвора.
Препоручујемо
"СВЕОПШТИ РАТ" Стигло велико упозорење Америци
ВИСОКИ ирански званичник упозорио је да ће сваки напад на његову земљу бити сматран „свеопштим ратом“ док се америчка ударна група носача авиона приближава региону.
24. 01. 2026. у 09:31
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)