ПОСВАЂАЛИ СЕ ЗБОГ ДРОГЕ? У београдском насељу Медаковић ножем нападнут О. И. (22)

Ј. Д. Љ.

25. 01. 2021. у 20:53

У Улици Радована Симића Циге, између бројева 15 и 17, у београдском насељу Медаковић, данас је, наочиглед бројних пролазника, улицом протрчао младић О. И. (22) сав у крви. Који минут касније, изнемогао од болова, застао у оближњем парку, а затим се онесвестио и пао.

ПОСВАЂАЛИ СЕ ЗБОГ ДРОГЕ? У београдском насељу Медаковић ножем нападнут О. И. (22)

Фото Н. Скендерија

Екипа Хитне помоћи и полиција брзо су стигле, а младићу је одмах заустављено обилно крварење из бутине и он је одвезен у болницу, док је полиција, више од сат времена, обављала увиђај и "чешљала" овај крај Вождовца.

Према незваничним информацијама, сумња се да је О. И. претходно дошао са неким у сукоб, ко га је, више пута, вероватно ножем, убо у ногу. Нападач је побегао, а жртва се упутила према оближњем паркићу.

- Сви који живе у насељу Медаковић знају да се по нашим паркићима, где би требало да се играју деца, нажалост, скупљају наркомани и пијанци - каже једна од станарки овог насеља. - Полиција овим крајем често патролира, али то је, очигледно, недовољно. Не знамо како да се изборимо са наркоманима, који се више и не крију, бучни су, свађају се и туку, а неретко, нападају и пљачкају пролазнике, јер им треба новац за дрогу.

Нико, међутим, од станара, није знао да каже ко је повређени О. И. и да ли је из тог краја, као ни који је мотив напада на њега. Сумња се, незванично, да је реч о обрачуну, највероватније због дроге. Истрага ће утврдити праве мотиве и кривце, које засада, како сазнајемо, рањени О. И. не жели да открије полицији, као ни да каже зашто је нападнут.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена