АУТО ЈЕ НЕСТАО ПОД ВОДОМ: Тешка несрећа код Пријепоља - мушкарац колима слетео у набујали Лим
ПУТНИЧКИ аутомобил који је ишао из правца Пријепоља ка Новој Вароши јутрос око 8.40 слетео је у реку Лим у месту Бистрица.
Фото: А. Ровчанин
Несрећа се догодила код Џуровског моста, а према ономе што су испричали очевици у аутомобилу који је нестао под површином воде се налазио само возач.
Река у којој је нестало возило је мутна и велика, а очекује се да ће у Бистрицу током дана пристићи рониоци. На лицу места је некоклико полициски возила, хитна помоћ, као и возило ватрогасно – спасилачке бригаде из Пријепоља.
(Блиц)
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДРАМА НА НЕБУ: Руски авиони избацили уређаје близу британског носача авиона, хитно дигнути Ф-35
ВЕЛИКА Британија пресрела је два руска авиона након што је преместила носач авиона ка Арктичком кругу ради подршке мисијама НАТО.
06. 07. 2026. у 09:38
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (1)