АУТО-ПУТЕМ ЈУРИО 200 КМ/Х: Пресретач зауставио Београђанина (25) који је возио под дејством алкохола
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе саобраћајне полиције, током ноћи у Београду су зауставили тројицу возача који су возили под дејством алкохола или су прекорачили дозвољену брзину кретања.
Depositphotos
Припадници саобраћајне полиције су "пресретачем" зауставили аутомобил марке "ауди" којим је управљао двадесетпетогодишњи мушкарац, саопштио је МУП.
Он се терети за прекршај насилничка вожња јер је на ауто-путу Београд-Шид, где је дозвољена брзина 80 километара на час возио брзином од око 200 километара на час. Алкотестирањем је утврђено да је имао 0,56 промила алкохола у организму.
Полиција је приликом контроле на Палилули зауставила аутомобил марке "ситроен" којим је управљао тридесетогодишњи мушкарац, а алкотестирањем је утврђено да је имао 0,72 промила алкохола у крви.
У полицијску станицу спроведен је двадесетседмогодишњи мушкарац који је одбио алкотестирање након што су га полицајци зауставили док је управљао аутомобилом марке "пежо" на Савском венцу.
Против тројице мушкараца биће поднете одговарајуће прекршајне пријаве.
Министарство унутрашњих послова још једном апелују на возаче да се придржавају свих саобраћајних прописа, да поштују ограничење прописане брзине кретања и да не управљају возилима под дејством алкохола, како би сачували своје животе и животе осталих учесника у саобраћају.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"НЕ ЖЕЛИМ ПРЕГОВОРЕ" Трамп брутално запретио: Напади на Иран биће настављени док не пристану
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да ће амерички ваздушни удари на Иран бити настављени и наредних дана, уз упозорење да ће бити све интензивнији уколико Техеран не пристане на споразум, додајући да тренутно не жели преговоре са Ираном.
15. 07. 2026. у 20:30
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (1)