ИЗГОРЕО КАФИЋ У ВАЉЕВУ: Пожар на Тргу Живојина Мишића

Б. П.

14. 01. 2021. у 13:57

ПОЗНАТИ кафић “Понте бјанка” на Тргу Живојина Мишића у Ваљеву, изгорео је у пожару који је избио у четвртак око три часа ујутро.

ИЗГОРЕО КАФИЋ У ВАЉЕВУ: Пожар на Тргу Живојина Мишића

Фото: Б.П.

Када су ватрогасци стигли, пожар је узео маха, а ватра је већ прогутала кровну конструкцију објекта.

На гашењу пожара, које је трајало више од три часа, било је ангажовано 10 ватрогасаца - спасилаца са три возила. Увиђај су обавиле инспекције, полиција и надлежно тужилаштво, како би се утврдио узрок пожара. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.

25. 02. 2026. у 12:25

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

Истражујемо: Колика је стварна распрострањеност болести зависности од игара на срећу у Србији?