НЕВЕРОВАТНЕ ИЗЈАВЕ БОМБАША ИЗ СРБОБРАНА: Ево шта је рекао пред судом, одређен му нови притвор

МЕШТАНИНУ Србобрана Д. П. (27) осумњиченом да је 20. октобра прошле године око 21 сат бацио ручну бомбу испред зграде Полицијске станице у Србобрану, решењем судије за претходни поступак Вишег суда у Сомбору продужен је притвор до 18. јануара.

НЕВЕРОВАТНЕ ИЗЈАВЕ БОМБАША ИЗ СРБОБРАНА: Ево шта је рекао пред судом, одређен му нови притвор

Фото архива

На терет му се ставља изазивање опште опасности и недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних направа.

На саслушању пред тужиоцем, он је наводно рекао да је тим чином хтео да скрене пажњу полицији на корону, помињао је женидбу, па чак и да га прате дроновима. Ручну бомбу, како сазнајемо, пронашао је на тавану своје куће, а наводно је донета са ратишта.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце

СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце

ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.

17. 07. 2026. у 14:37

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.

17. 07. 2026. у 12:51

Коментари (0)

ХУМАНОСТ У ГЛАВНОЈ УЛОЗИ: Фондација Моззарт наставља са улагањима у заједницу