УДЕС И ДРОГА: Поднета пријава против мушкарца, крио амфетамин и изазвао саобраћајну несрећу!

В.М.

02. 01. 2021. у 10:43

ПОЛИЦИЈА у Богатићу је , по налогу Вишег јавног тужилаштва у Шапцу, поднела кривичну пријаву против двадесетшестогодишњег мушкарца због сумње да је учинио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога, речено нам је у ПУ Шабац.

УДЕС И ДРОГА: Поднета пријава против мушкарца, крио амфетамин и изазвао саобраћајну несрећу!

Фото: Depositphotos

Сумња се да је он, након изазивања саобраћајне незгоде, скинуо регистарске таблице са возила којим је управљао и побегао са лица места.

Полиција је двадесетшестогодишњег мушкарца убрзо пронашла, а у ранцу који је носио пронађене су регистарске ознаке и пакет у којем се, како се сумња, налази око килограм опојне дроге амфетамин.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)

ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)

ИЗРАЕЛ и САД извеле су напад на Иран. У Техерану су одјекнуле детонације, а касније су чуле и у другим местима. Како је речено, циљ напада је елиминисање непосредних претњи које долазе од иранског режима. Операција би, према писању медија, могла да траје неколико дана. У целој земљи проглашено ванредно стање. САД су операцију назвале "Епски бес".

28. 02. 2026. у 10:41 >> 22:21

Коментари (0)

ДРАМА! Кошаркаши Партизана заробљени у Дубаију