У СРЕДУ ЈОШ ЈЕДНА ИНТЕРВЕНЦИЈА: Борба за живот дечака повређеног у пожару у Оџацима
ОПШТЕ стање тринаестогодишњег С. Г. је стабилно, али непромењено у односу на претходни дан и он је и даље животно угрожен, речено је у понедељак "Новостима" у Институту за здравствену заштиту деце и омладине Војводине у Новом Саду, где се лекари боре за живот дечака из Оџака, тешко повређеног у пожару у петак увече.
Дечја болница у Новом Саду
- С. Г. је животно угрожен. Опште стање му је непромењено у односу на претходни дан, што значи да нити се побољшава нити се погоршава - рекла је доц. др Јелена Антић, директорка Дечје болнице.
Она је напоменула да је у недељу обављена прва хируршка интервенција, а следећа је планирана за среду, уколико то буде дозвољавало здравствено стање дечака. Тринаестогодишњак је приликом ложења пећи задобио велике и тешке опекотине, као и повреде дисајних органа изазване димом.
Млади пацијент је хоспитализован на Одељењу интензивне терапије и прикључен је на механичку вентилацију.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ИЗГОРЕЛИ НАОЧИГЛЕД ЋЕРКЕ И РОЂАКА: Детаљи ужаса код Кнића, брачни пар страдао у пожару
26. 12. 2020. у 21:06
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце
ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.
17. 07. 2026. у 14:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
Гром ударио директно у стадо оваца, убио 97 са црним носем - не памте смртоноснији удар у историји
ИЗГУБИЛИ године мукотрпног рада и традиције.
18. 07. 2026. у 18:35
Коментари (0)