САОБРАЋАЈКА У ЦЕНТРУ КИКИНДЕ: Камион комуналне фирме ударио старицу, превезена у болницу
У ЦЕНТРУ Кикинде у уторак поподне, око 15 сати и 30 минута, догодила се саобраћајна незгода у којој је теже телесне повреде задобила жена Б.И. (78) из тог града.
Фото: Архива/ Р.Шегрт
Како је “Новостима” потврђено у Полицијској управи, жену је ударио камион комуналне фирме, који сакупља смеће из домаћинстава и пословних зграда. Након указане помоћи у локалној Општој болници, жена је због тежине повреда на даље лечење пребачена у Клинички центар Војводине у Нови Сад.
- Несрећа се догодила на Градском тргу, у пешачкој зони, код зграде НИС-а. Жена је ишла пешке, када ју је ударио камион комуналне фирме, који се у том тренутку кретао у рикверц. Жена је задобила тешке телесне повреде и налази се на болничком лечењу у Новом Саду – речено нам је у кикиндској полицији.
У Клиничком центру Војводине, нисмо успели да добијемо информацију о природи повреда и стању повређење жене из Кикинде.
Фото: Архива/ Р.Шегрт
Препоручујемо
"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!
ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.
25. 01. 2026. у 13:20
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"
ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.
25. 01. 2026. у 20:42
Коментари (0)