ИЗРУЧЕН ИВАН КОНТИЋ: Насилник који је свирепо тукао младића у Новом Саду из Црне Горе пребачен у Србију
Министарство правде Србије послало је властима Црне Горе молбу за изручење Контића, након што се у медијима и на друштвеним мрежама појавио снимак бруталног пребијања М. М. у Новом Саду, 24. августа
Фото: МУП Црне Горе
Никшићанин Иван Контић изручен је јутрос правосудним органима Србије, саопштио је његов бранилац адвокат Дамир Лекић.
Контић је осумњичен за покушај убиства М.М. у Србији.
Ускоро опширније
МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом
ЗАМЕНИК председника руског Савета безбедности Дмитриј Медведев запретио је да би Русија могла употребити тактичко нуклеарно оружје против Украјине, Француске и Уједињеног Краљевства уколико би Париз и Лондон Кијеву пружили нуклеарну технологију.
24. 02. 2026. у 13:45
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)