ЈЕДНА ОСОБА ЗАДОБИЛА ОПЕКОТИНЕ: Угашен пожар у Дому за старе у Младеновцу

Танјуг

28. 11. 2020. у 23:27

ЗАМЕНИК градоначелника Београда Горан Весић саопштио је да су храбри београдски ватрогасци угасили пожар који је вечерас избио у дому за старе у Младеновцу, и у којем је једна особа задобила опекотине.

ЈЕДНА ОСОБА ЗАДОБИЛА ОПЕКОТИНЕ: Угашен пожар у Дому за старе у Младеновцу

Фото: Принтскрин

Вечерас у 21.19 часова примљена је дојава да гори Дом за старе у ул. Филипа Филиповића бр. у Младеновцу, навео је Весић на Фејсбуку.

На лице места у 21.24 сата, пет минута касније, стигла су четири ватрогасна возила са 14 ватрогасца из станица Младеновац и Вождовац.

Ватрогасци су у 21.30 часова из запаљене просторије спасли једно лице које има опекотине.

"Пожар је одмах локализован. У просторији површине 10 м2 горела су три болничка кревета и два ормарића. Објекат је прегледан, није било потребе за евакуацијом других корисника", навео је Весић.

Он је додао да Геронтолошки центар Младеновац има 280 корисника, а површина објекта је 7.500 м2, на три нивоа.

"Пожар је угашен. Ватрогасци су још на терену. Браво момци! Ви сте хероји Београда!", поручио је заменик градоначелника.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

Коментари (0)

ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Ево шта су данас урадили навијачи у Хрватској - и тиме се хвале (ФОТО)