НЕСВАКИДАШЊА ПЉАЧКА КОД ОБРЕНОВЦА: Средњошколци упали у пошту, ево шта су успели да однесу
ДВОЈИЦА младића старости 17 и 18 година ухапшена су у обреновачком селу Скела након што су обила пошту и украла више картица и допуна за мобилне телефоне.
Фото Илустрација, Д. Дозет
Они су око пола два, у ноћи између суботе и недеље, развалили катанац на решетки на улазу у пошту, а потом и врата и ушли унутра.
- Покушали су да отворе сеф с новцем али нису успели, па су покупили и однели већу количину допуна за мобилне телефоне и картице. После тога су покушали да побегну, али их је полиција ухапсила недалеко од поште - наводе у истрази.
Додаје се да је у ранцу који је један од провалника носио, пронађен алат за обијање и све што су украли у поштанској експозитури. Против њих је поднета кривична пријава у редовном поступку.
Пре неколико година у ваљевском насељу Пети пук такође је голобради младић покушао на несвакидашњи начин да опљачка пошту.
Тада је утрчао пред службеницу за шалтером, бацио кесу на пулт и узвикнуо: "Дај паре!" Иако су иза њега стајали људи у реду, он је из јакне извадио пиштољ и запретио да ће пуцати ако му не буде предат "на руке" новац. Тада му је, међутим, притрчао радник обезбеђења. Кад га је ухватио за руку у којој је држао оружје, пиштољ је испао на под и сав се распао, јер је, како се испоставило, био пластични. Пљачкаш у покушају се отргао обезбеђењу и побегао из поште.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ТЕШКО РАЗБОЈНИШТВО У ЛАЈКОВЦУ: Упали у кућу жене, претукли је и опљачкали!
12. 11. 2020. у 09:09
УЖАС У МЕРОШИНИ: Старац ухватио лопове у својој кући, доживео срчани удар!
28. 10. 2020. у 16:39
ОПЉАЧКАЛИ СРБЕ НА КРСНУ СЛАВУ: Детаљи маскираног упада у кућу породице Вуксановић
27. 10. 2020. у 20:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце
ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.
17. 07. 2026. у 14:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (1)