ИСПРАЋАЈ СИНА ФУДБАЛСКЕ ЛЕГЕНДЕ: Ево када ће бити сахрањен Ведран Репчић
ВЕДРАН Репчић, син некадашњег фудбалера Црвене Звезде, Сребренка Репчића и познатог београдског педијатра др Мире Репчић, биће сахрањен сутра на Централном гробљу у Београду.
Фото: В. Данилов/Архива
Подсетимо, Ведран Репчић убијен је пре неколико дана у београдском насељу Браће Јерковић у којем је иначе и живео, када је, како тврди породица, пошао на вежбе код физиотарапеута. Полиција интентзивно трага за његовим убицом.
Подсетимо, Репчића су покушали да убију и пре пет година, готово испред куће у којој је живео. До данас није пронађен нападач на њега, а он је том приликом задобио тешке повреде опасне по живот. Ипак, успео је, иако му се метак задржао у глави, да се опорави и покуша да настави живот.
Препоручујемо
ПРВИ СНИМЦИ СА МЕСТА УБИСТВА: Овде је маскирани нападач упуцао Ведрана (ВИДЕО)
11. 11. 2020. у 10:53
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)