КАМЕНИЦАМА ГАЂАЛИ АУТМОБИЛЕ: Кривичне пријаве против седморице малолетника у Новом Саду
ПРОТИВ седморице малолетних Новосађана, Министарство унутрашњих послова у том граду, поднеће кривичне пријаве због постојања основа сумње да су учинили кривично дело насилничко понашање.
Фото Depositphotos
Наиме, сумња се да су они у среду у вечерњим часовима каменицама гађали аутомобиле који су пролазили Булеваром војводе Степе.
По пријави грађана, полиција је на лицу места су затекла шесторицу седамнаестогодишњака и једног шеснаестогодишњак а и против њих ће бити поднете кривичне пријаве, у редовном поступку.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)