ПРОНЂЕНЕ ДВЕ БОМБЕ У КРАГУЈЕВЦУ: Драма у насељу Аеродром, покидане и инсталације за гас, "за длаку" избегнута катастрофа

10. 11. 2020. у 17:28

У КРАГУЈЕВАЧКОМ насељу Аеродром данас се одиграла драма када су, приликом ископа канализације у улици Шестог пука, пронађене бомбе вероватно заостале из Другог светског рата. Током ископавања је покидан и гасовод

ПРОНЂЕНЕ ДВЕ БОМБЕ У КРАГУЈЕВЦУ: Драма у насељу Аеродром, покидане и инсталације за гас, за длаку избегнута катастрофа

Фото П. Милошевић

Радници деминери су уклонили две гранате.

Приликом откопавања покидана је инсталација за гас, на лицу места били су и радници "Србијагаса" који су брзо успели да санирају штету и заваре гасовод.

Захваљујући томе избегнута је трагедија због цурења гаса. Све се догађало данас око поднева.

У овом насељу Денино брдо тренутно се граде 640 станова за припаднике снага безбедности.

У овом тренутку свака опасност по грађане је отклоњена.

(уцентар.рс)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (0)

СРБИ У ЦЕНТРУ СКАНДАЛА СВЕТСКИХ РАЗМЕРА! Још Срба хитно избачено из тениса, урадили оно што никако нису смели!?