ПОСЛЕДЊИ ПИО КАФУ СА ШАРЦЕМ: Полиција испитала младића са којим се Александар видео пре атентата
АЛЕКСАНДАР Шарац, који је 17. октобра убијен у гаражи ТЦ Ушће, пријатељу је заказао састанак у највећем тржном центру у Београду јер је сматрао да је то јавно место где викендом има много људи и да ту није угрожен
Фото: Новости
Александар Шарац (35), који је у суботу, 17. октобра, изрешетан у ТЦ Ушће, звао је пред смрт пријатеље да се виде баш у том тржном центру јер је сматрао да је безбедан на јавном месту где има много људи.
Лазар И. (23), кога је полиција идентификовала као нападача, из непосредне близине пуцао је из "берете" са пригушивачем док је прилазио блиндираном "мерцедесу".
Полиција је током истраге убиства испитала већи број његових пријатеља, а међу њима и момка једне старлете, који је са Шарцем био кобног дана.
(Курир.рс)
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДРАМА НА НЕБУ: Руски авиони избацили уређаје близу британског носача авиона, хитно дигнути Ф-35
ВЕЛИКА Британија пресрела је два руска авиона након што је преместила носач авиона ка Арктичком кругу ради подршке мисијама НАТО.
06. 07. 2026. у 09:38
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)