ТУГА У УЖИЦУ: Преминула девојчица (13) коју је ударио аутомобил док се враћала из школе

ДЕВОЈЧИЦА (13) из Луновог села надомак Ужица, коју је 16. октобра, док се враћала из школе ударио аутомобил - преминула је у Београду од последица повреда задобијених у овој несрећи.

ТУГА У УЖИЦУ: Преминула девојчица (13) коју је ударио аутомобил док се враћала из школе

Фото архива

Аутомобилом је управљао возач (65) из места Губин До, који је после удеса ухапшен.

Несрећа се догодила у поподневним часовима док се девојчица враћала из школе, крећући се поред коловоза. Возило је ударило девојчицу која је пала на хаубу а затим на пут, задобивши тешке телесне повреде.

Она је одмах оперисана у Општој болници у Ужицу, а затим је транспортована у Београд. Сви напори медицинара да је спасу, били су неуспешни.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.

16. 06. 2026. у 12:22

Коментари (1)

Увећање простате прогресивно се повећава након 60. године: Тулијим ласер од 200 вати пружа одличне резултате