“МАЛО” СУ ПИЛИ, ПА СУ СЕ ПОСВАЂАЛИ: Новосађанки притвор због напада ножем на невенчаног супруга
НЕВЕНЧАНИ супружници А.Н. (31) и М.Ј. (49) из Новог Сада, после конзумирања алкохола у стану у којем живе, у суботу увече око 22 сата су се посвађали, а онда је после вербалне расправе дошло и до гуркања.
Фото Dephositos
Док је трајала свађа између њих, жена је дограбила нож и невенчаном супругу нанела огреботину у пределу стомака.
Указана му је помоћ, али није задржан, само му је указана помоћ.
Полиција је А.Н. одредила задржавање, због сумње да је починила насиље у породици.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу
АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.
16. 07. 2026. у 14:34
НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)
Снажне експлозије одјекнуле су у четвртак увече у центру Дубаија, док су изнад града, према извештајима очевидаца, пресретнути пројектили током обновљених иранских напада на циљеве у Уједињеним Арапским Емиратима.
16. 07. 2026. у 19:15
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)