САСЛУШАНИ ОСУМЊИЧЕНИ: Припадници групе која је продавала хероин
ТУЖИЛАШТВО за органиовани криминал саслушало је вечерас и донело наредбу о спровођењу истраге против петорице осумњичених припадника криминалне групе која је трговала хероином.
Фото: МУП
Истрага је покрнута против Владимира Ђорђевића, Драгана Вуковића, Владимира Гашановића и Бранислава Станковића и преложило је да им се одреди притвор.
Иван Даничић је у бекству па је тужилаштво од суда тражило да изда наредбу да се за њим распише потерница, речено је Танјугу у тужилаштву.
Припадници ове криминалне групе од марта ове године бавили купопродајом опојне дроге и продали већем броју лица око пет килограма хероина.
МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом
ЗАМЕНИК председника руског Савета безбедности Дмитриј Медведев запретио је да би Русија могла употребити тактичко нуклеарно оружје против Украјине, Француске и Уједињеног Краљевства уколико би Париз и Лондон Кијеву пружили нуклеарну технологију.
24. 02. 2026. у 13:45
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (2)