СТРАШНЕ СЦЕНЕ СА МЕСТА ПОГИБИЈЕ БРАЋЕ ИЗ ДЕЧАНА: Стотине ватрогасаца на прузи, дечацима није било спаса (ВИДЕО)
БРАЋА од 13 и 17 година из Дечана на Косову и Метохији погинули су данас у тешкој несрећи у Ландсхуту у Немачкој, када је на њих двојицу налетео воз.
Фото: Принтсцреен
Б. А. (13) и Х. А. (17) су се провукли испод рампе како би брже стигли до станице, након што их је мајка довезла на станицу.
Млађи брат је видео све што се одиграло, и тренутно је у тешком психичком стању..
На лицу места било је више од 100 спасилаца, али дечацима није било спаса. Железнички саобраћај је на овом делу пута био обустављен сатима.
Препоручујемо
ПУШТЕНИ ИЗ ПРИТВОРА: Младићи ухапшени након бруталног пребијања младића у Новом саду изашли из затвора
13. 10. 2020. у 16:41 >> 16:43
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)