МОГ ДЕТЕТА ВИШЕ НЕМА: Неутешна мајка у сузама после трагичне смрти сина (12) који се удавио траком

Ј. ЛЕМАЈИЋ

09. 10. 2020. у 21:50

У ДВОРИШТУ породичне куће у насељу Хајдуково код Суботице, у петак пре подне пронађен мртав дванаестогодишњи Д. К.

МОГ ДЕТЕТА ВИШЕ НЕМА: Неутешна мајка у сузама после трагичне смрти сина (12) који се удавио траком

Фото: Ј. Лемајић

Тело дечака, који је непомично лежао у помоћној просторији у дворишту са траком за стезање каблова око врата, пронашли су родитељи. Претпоставља се да је реч о несрећном случају, да се дечак заиграо, а када је приметио да не може да се одвеже већ је било касно. Изгубио је дах и није имао снаге да скине гумену траку.

По налогу тужиоца, тело ће бити послато на обдукцију у Институт за судску медицину у Новом Саду, где ће се утврдити тачан узрок смрти.

Породица настрадалог дечака је ван себе. Уплакане, на кућном прагу затекли смо мајку, рођаку и једну од сестара настрадалог дечака.

- Не могу ништа да причам, видите ли у каквој смо ситуацији. Мог детета више нема - кратко нам је рекла неутешна мајка.

Комшије у Школској улици у Хајдукову су такође у шоку. У неверици препричавају како је настрадало једно драго и добро дете.

- Само смо чули вриску и плач родитеља. Сигурно се заиграо, ко зна шта је гледао и шта је покушао да опонаша. Још нам је тешко да поверујемо шта се догодило - каже комшиница Марија.

У суботичкој полицији су нам потврдили да је беживотно тело дечака пронађено пре подне и да је случај у надлежности Вишег јавног тужилаштва.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: Доделити му статус савезне државе САД

ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"

АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.

12. 01. 2026. у 21:16

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.

13. 01. 2026. у 10:22

Коментари (0)

АЦА ЛУКАС: Покушали су да ме убију на Јахорини - огласила се полиција