ОВО ЈЕ ДРАШКО, БИЗНИСМЕН КОЈИ ЈЕ УБИЈЕН У НИШУ
ДРАШКО Р. који је убијен у четвртак на Булевару 12. фебруар у оквиру фабрике "Мин копекс", био је познати бизнисмен у целом Нишу.
Убијени Драшко Р. / Фото приватна архива
Његово беживотно тело у локви крви пронаши су радници, када су се вратили са паузе за ручак.
Како незванично сазнајемо, Драшко је у комплеку ове фабрике са радницима припремао просторије у којима је планирао да отвори фабрику врата и прозора. Халу је купио од извршитеља, а брат који живи у иностранству му је финансијски помогао.
Како смо сазнали од људи из његовог пословног окружења, Драшко је био вредан човек, те је са много воље почео да развија свој бизнис.
Препоручујемо
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)