ПРЕМИНУО ВОАЈЕР ИЗ СПЕНСА: Снимао малолетницу док се туширала, умро у кућном затвору
МЕШТАНИН Ковиља Б. К. (59), који је осуђен на годину дана кућног затвора уз електронски надзор, јер је 3. фебруара у новосадском Спенсу мобилним телефоном фотографисао малолетницу док се туширала, преминуо је јуче ујутро.
Фото: Д. Дозет
Разлог су здравствене тегобе.
Он је, како је "Новостима" потврђено у Управи за извршење кривичних санкција, казну је почео да издржава 18. августа у кућним условима. У петак је хоспитализован због погоршаног здравственог стања.
Б. К. је радио као домар у новосадском Спенсу, оптужница је теретила за приказивање, прибављање и поседовање порнографског материјала и искоришћавање малолетне особе за порнографију.
Петнаестогодишња чланица боксрерског клуба Војводина је тог дана, после преподневног тренинга, у једном тренутку испод врата туш-кабине видела мобилни телефон у нечијој руци. Уплашена и узнемирена што је неко снима, девојчица је вриснула, а затим кренула према вратима, али јој особа са друге стране то није дозволила.
Храбра млада спортисткиња се на брзину обукла и одлучна да сазна ко је особа са телефоном и због чега је фотографисала. Кренула је за њим трчећи боса кроз ходник и успела је да га ухвати. Позвала је полицију која је брзо стигла и ухапсила Б. К.
Препоручујемо
СУДИЈИ СВЕ ПРИЗНАО: Заменик директора основне школе гледао снимке на којима силују децу!
15. 09. 2020. у 15:45
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДРАМА НА НЕБУ: Руски авиони избацили уређаје близу британског носача авиона, хитно дигнути Ф-35
ВЕЛИКА Британија пресрела је два руска авиона након што је преместила носач авиона ка Арктичком кругу ради подршке мисијама НАТО.
06. 07. 2026. у 09:38
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)